V čem

spočívá

jógová

praxe?

Mé lekce vycházejí z hatha jógy, která jde od základů. Od základů těla a duše. Při mé jógové praxi se ze začátku pomalu připravíte jemnými pohyby na přicházející ásany. Ukotvíte se v delších výdržích, které se s hatha jógou pojí. V dynamičtějším středu bude praxe zaměřená na plynulé propojení dechu s pohybem pro ovládnutí těla a mysli zároveň. Správně poskládané sekvence vaše tělo posílí a protáhnou tak, že pocítíte vetší uvolnění a snažší zdolávání překážek i mimo vaši podložku. V závěrečných pozicích, které postupně přejdou do hluboké relaxace rozpustíte veškeré tenze a napětí.

Díky různým modifikacím pozic jsou lekce vhodné i pro začínající jogíny. Začátečník se na prvních lekcích nikam nemusí hnát, zkouší a vede pomalu s pozorností své tělo do té či oné ásany. Zkouší, kam své tělo protáhne a kam se nadechne. A i když to nejde tak, jak je vidět na instagramu nebo i jen vedle u souseda na podložce, to nejdůležitější, co dělá praxi jógy praxí jógy, je přítomno. Jeho pozornost a čas věnovaný sobě.

Přijďte si se mnou namíchat energeticko-uklidňující koktejl, ať to má šťávu. Serotonin, endorfin, dopamin, relaxin, …, od každého trochu a z podložky společně odejdeme odpočatí a uvolnění.

 

Těším se na vás!

Sledovat novinky můžete také na mém Instagramu či  na Facebook stránce, která je určená pouze pro jógu.

+420 721 413 499

©2020 s láskou TERAYOGA.

  • Facebook
  • Instagram
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now